مجموعه آسام شما را به خرید بهترین پشم سنگ و عایق نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده پشم سنگ سپاهان | خرید در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

پشم سنگ سپاهان بهترین کارخانه پشم سنگتولیدات کارخانه پشم سنگ سپاهان اصفهانپشم سنگ سپاهان فقط یک نماینده در کشور داردپشم سنگ سپاهان سهم بیشتری از بازار را داردقیمت عایق پشم سنگ سپاهانپشم سنگ ابزاری پر کاربرد برای عایق کاریمرکز فروش انواع پشم سنگ سپاهان

پشم سنگ سپاهان بهترین کارخانه پشم سنگ

پشم سنگ سپاهان یکی از تولید کنندگان عایق پشم سنگ در اصفهان است که تحت عنوان کارخانه پشم سنگ سپاهان شناخته شده است. و بهترین تولید کننده عایق صدا و حرارت است.
از جمله کارخانه های تولیدی پشم سنگ در کشور ما این کارخانه است که در شهر صنعتی اصفهان مشغول به فعالیت هست.
پشم سنگ سپاهان از طریق مراکز فروش به طور عمده مورد داد و ستد قرار می گیرد. تولیدات پشم سنگ این کارخانه دارای درجه کیفی بسیار عالی می باشد و تمام سعی خود را می کند تا نیاز بازار ها را بر طرف نماید.
این کارخانه با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه سعی بر تولید مرغوب ترین نمونه های پشم سنگ را دارند تا بتوانند گامی موثر در جهت رفع نیاز بازار بردارد. در بازار می توان انواع مختلف پشم سنگ سپاهان را می توان یافت که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:
پشم سنگ تخته ای سپاهان 5 سانت دانسیته 120

تولیدات کارخانه پشم سنگ سپاهان اصفهان

عمده تولیدات شرکت پشم سنگ عایق سپاهان، حسب نوع کاربرد پشم سنگ و دانسیته پشم سنگ همچنین مشخصات پشم سنگ سپاهان بنابه سفارش مشتری از دانسیته۳۰ به بالا عبارتند از:
عایق پشم سنگ تخته ای سپاهان (پشم سنگ پانلی)
عایق پشم سنگ رولی سپاهان لحافی
عایق پشم سنگ پتویی سپاهان
عایق پشم سنگ فله ای خام
خرید پشم سنگ سپاهان در تبریز

پشم سنگ سپاهان فقط یک نماینده در کشور دارد

طبق شنیده ها کارخانه عایق پشم سنگ سپاهان اصفهان در هیچ یک از استانها به جز تهران، نماینده پشم سنگ سپاهان برای فروش ندارد و فقط نمایندگی پشم سنگ سپاهان در تهران بطور رسمی نمایندگی کارخانه را دارد.
نمایندگی فروش پشم سنگ سپاهان در تهران علاوه بر خود کارخانه، پشم سنگ سپاهان اصفهان را به سایر استانها هم می فروشد. البته در اکثر استانها و تعدادی از شهرستانها از جمله در تبریز، پشم سنگ سپاهان فروخته می شود.
نکته ای قابل تامل اینکه به علت اینکه پشم سنگ عایق صدا برای مردم ناشناخته است و حتی نمی دانند پشم سنگ در تبریز تولید نمی شود معمولا سوال می کنند که پشم سنگ تبریز را دارید؟ آیا پشم سنگ در تبریز تولید می شود؟ وقتی با جواب منفی روبرو می شوند بعضا تعجب می کنند که مگر مواد اولیه پشم سنگ چه ماده ای است که در تبریز امکان تولید وجود ندارد.
پشم سنگ تخته ای سپاهان 5 سانت دانسیته 150

پشم سنگ سپاهان سهم بیشتری از بازار را دارد

به نظر می رسد با توجه به کیفیت خیلی بالای تولیدات کارخانه پشم سنگ سپاهان درصد بیشتری از سهم بازار پشم سنگ ایران را به خود اختصاص داده است. به همین جهت اگر خریدار جزء هستید با خرید پشم سنگ سپاهان با اطمینان خاطر ساختمان را عایق کاری کنید.
به علت اینکه مرکز فروش پشم سنگ در تهران و اصفهان و کرج و مشهد و تبریز و سایر استان ها متعدد هست و پشم سنگ سپاهان فروش و رواج بیشتری دارد بهتر است از قروشندگان معتبر خرید کنید.

پشم سنگ تخته ای سپاهان 5 سانت دانسیته 100

قیمت عایق پشم سنگ سپاهان

نکته خیلی مهم دیگر اینکه قیمت عایق پشم سنگ سپاهان در هر شهرستانی به تناسب هزینه حمل و هزینه انبار داری، نگهداری و هزینه های دیگر جانبی نسبت به شهرستان دیگر متفاوت خواهد بود چون ممکن است این هزینه در مقایسه با هر شهرستانی متفاوت باشد لذا نباید با دیدن قیمت پشم سنگ در یک سایتی فکر کنیم که فروشنده ای در یک شهر نست به شهر دیگر گران تر می فروشد چون هزینه هریک از فروشنده ها به نسبت شهر متفاوت از دیگر می باشد.

عایق پشم سنگ پتویی رولی توری دار سپاهان 5 سانت دانسیته 80

پشم سنگ ابزاری پر کاربرد برای عایق کاری

پشم سنگ از جمله ابزار هایی است که به عنوان عایق در عایق کاری ساختمان های مسکونی و ساختمان های صنعتی به کار برده می شود.
پشم سنگ ابزار پر کاربرد هستند که ماده اولیه شان سنگ بازالت از گروه سنگ های آذرین می باشد که از مذاب آتشفشان تولید می شود. این مواد در کارخانه های تولیدی فعالی که در کشور ما وجود دارد به وسیله دستگاه های مخصوص مجددا به حالت مذاب در می آیند و پس از طی مراحل مختلف به انواع پشم سنگ که فوقا ذگر شد تبدیل می شوند تا نیاز های صنایع تبدیلی مختلف را در مورد عایق کاری صدا و عایق کاری حرارتی ( سرما و گرما ) را رفع کنند تا صدا و سرما و گرما را در تاسیسات و ساختمانهای خود تحت کنترل قرار دهند تا از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند.

عایق پشم سنگ پتویی رولی توری دار سپاهان 5 سانت دانسیته 100

مرکز فروش انواع پشم سنگ سپاهان

همانطور گفتیم فروش انواع پشم سنگ سپاهان در مراکز استانها هم انجام می شود چرا که مشتریانی که می خواهند مقدار کمتری خرید کنند تا بتوانند رفع نیاز کنند یا در صورتی که می خواهند در حد کمتر از یک ماشین خاور یا نیمه خاور خرید کنند تا هزینه حمل و هزینه ای جانبی دیگر را متحمل نشوند می توانند از فروشندگان شهر خودشان خرید پشم سنگ را انجام دهند.
مشتریان مرکز فروش عایق پشم سنگ آسام در جهت رفع نیاز خود می توانند جهت مشاوره رایگان از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرند و هر سوالی که داشته باشند از ما بپرسند.

در بازار های شهری امکانات بسیاری فراهم آمده تا افراد بتوانند را خریداری کنند. نمونه ای از این موارد مراکز فروش هستند که می توانید از آنجا خرید کنید.

منبع: مرکز فروش عایق پشم سنگ آسام

جعفر آسمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آسام شما را به خرید بهترین پشم سنگ و عایق نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید