پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ رولی / خرید پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

خرید پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم که با نام تجاری فنوفلت شناخته می شود، دارای کیفیتی فوق العاده ای است و از آن می توان در جایی که دمای حرارت پایین است استفاده نمود.

پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم یکی از گزینه های مناسب برای عایق کاری ساختمان می باشد که با نام تجاری فلوفنت شناخته می شود. این پشم سنگ که لفاف آلمینویم روی آن را تشکیل داده است، همین آروکش آلمینیوم باعث می شود که پشم سنگ در برابر نفوذ رطوبت یا بخار به صورت کامل حفظ شود.

خرید پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

مراکز خرید پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم

پشم سنگ به صورت کلی یک عایق خیلی خوب برای ساخت و ساز می باشد و نقطه قوت آن معمولاً قدرتش در برابر حرارت و همچنین جلوگیری از نفوذ صدای بالا است.

این پشم سنگ که با روکش آلمینیوم شناخته می شود، همانطور که گفتیم با نام تجاری فلوفنت شناخته می شود. روکش آلمینیوم آن باعث جلوگیری از افت کیفیت آن خواهد شد.

این محصول فوق العاده را می توانید از طریق مراکز فروش مربوطه خریداری نمایید.

خرید پشم سنگ رولی با روکش آلومینیوم

خرید اینترنتی پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم

این پشم سنگ به صورت اینترنتی نیز به فروش می رسد. کیفیت فوق العاده این پشم سنگ باعث شده است که تولید کنندگان و عرضه کنندگان آن، این محصول را در سطح اینترنت هم به فروش برسانند که در دسترس همه مردم قرار بگیرد.

قیمت پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم

قیمتت پشم سنگ رولی مقطوع است و در برابر کیفیتی که این محصول از خود ارائه می کند، می توان گفت که هیچ است.

پشم سنگ ها عایق هایی هستند که طول عمر بالایی دارند و می توان گفت که طول عمرشان برابر با طول عمر ساختمان است و به همین جهت، قیمتی که دارند در برابر کیفیت شان خیلی کم به حساب می آید.

آخرین قیمت مربوط به پشم سنگ رولی با روکش آلمینیوم را می توانید از طریق مراکز فروش و همچنین منابع خبری مربوطه به دست آورید. بهتر است منابعی را برای دریافت قیمت خرید انتخاب کنید که آنلاین هستند و روز به روز قیمت های جدید را منتشر می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عمده پشم سنگ: (لحافی و رولی) | بازار فروش آن

لیست قیمت عمده پشم سنگپشم سنگ و سرباره در انواع ایزو ترم (پشم خام فله)، ایزو بلانکت (پتویی)، ایزو پایپ (لوله‌ای)، فنوپانل (تخته‌ای فشرده) و فنوفلت (لحافی) تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد، از جمله صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی گلخانه‌های هیدرو پونیک (بستر کشت بدون خاک)برای کاهش هزینه بالای انرژی در هنگام استفاده از ساختمان‌ها استفاده از عایق‌های حرارتی را ضروری می‌باشد البته از مزایای عایق پشم سنگ استفاده از این عایق ممکن است تا حدودی هزینه ساخت و قیمت تمام شده را بالا برد. عایق حرارتی پشم سنگ (Rock Wool) متشکل از الیاف معدنی است به همین دلیل گاهی به آن Mineral Wool هم گفته می‌شود. مواد تشکیل دهندهٔ اولیه تولید این عایق، سنگ بازالت است. پشم سنگ عملکرد خوبی نیز به عنوان عایق رطوبتی دارا می باشد. این نوع عایق می تواند مقدار زیادی رطوبت را در خود جمع کند و مانع از نم دادن دیوار ها و سقف شود.بررسی اثرات پشم سنگ بر سلامتی انسان نیاز به آزمایش‌های بلندمدت دارد. ولی براساس برخی از گزارش‌ها این عایق می‌تواند در مواردی موجب خارش پوست، سوزش چشم و حساسیت گردد. همچنین در یک گزارش اگرچه اثرات منفی پشم سنگ بر سلامتی انسان را کمتر از پشم شیشه گزارش کرده ولی این ماده را بدون عوارض جانبی گزارش ننموده است. به نظر می‌رسد برای حفظ سلامتی در هنگام استفاده از پشم سنگ و نصب آن حتماً باید از ماسک، عینک و دستکش استفاده کرد. چرا که در هنگام نصب این ماده احتمال ریزش ذرات پشم سنگ و ورود آن به سیستم تنفسی، چشم و ایجاد حساسیت در پوست وجود دارد. از جمله موارد منفی دیگر پشم سنگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:ریزش پشم سنگ بعد از گذشت زمان افت کیفی عایق با گذشت زمان ایجاد خارش حتی پس از نصب نیاز به شاسی کشی برای نصب و هزینه بالا نصب

پاسخی بگذارید

پشم سنگ آسام