سایت فروش پشم سنگ لحافی در بازار

فروش پشم سنگ لحافی برای استفاده در پوشش های مختلفف با قیمت بسیار مناسب، انجام می شود. سایت های فروشنده پشم سنگ لحافی امروزه باکیفیت ترین محصولات را در سراسر کشور عرضه می کنند.

همانطور که می دانید امروزه از پشم سنگ ها برای عایق نمودن صنایع بسیاری استفاده می شود. پشم سنگ ها به دلیل اینکه عایق حریق هستند، امروزه جایگزین بسیاری از پشم سنگ های بی کیفیت گذشته شده اند.
پشم شیشه نیز مانند پشم سنگ، جزو عایق هاست. اما کیفیت پشم سنگ را ندارد. پشم سنگ های امروزی به دلیل اینکه ضد خوردگی و ضد رطوبت هستند، بسیار پرفروش شده اند.

فروش پشم سنگ لحافی

درباره پشم سنگ لحافی

عایق های لحافی نوعی از پشم سنگ است، که به صورت مدل لحافی تولید می شود. که در کارخانه جات  نیز تولید آن انجام می گیرد. یک نکته مهم دیگر اینکه، پشم سنگ لحافی دارای سبکی خاصی است، و این نوع از پشم سنگ، با روکش فویل آلومینیوم و یا کاغذ کرافت تولید می شود.
پشم سنگ لحافی با کیفیت های مختلفی تولید می شود، که نوع باکیفیت آن توسط نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور به فروش می رسد. خرید با قیمت مناسب نیز توسط سایت ها انجام می گیرد.

کاربرد های پشم سنگ لحافی

با توجه به ویژگی های زیر که پشم سنگ های لحافی  عایق صوتی و حرارتی دارند، صنایع بسیاری ترغیب می شوند، که از آن استفاده کنند.

 1. دارای انعطاف عالی
 2. دارای وزن سبک
 3. هزینه مقرون به صرفه
 4. عایق صوتی و حرارتی
 5. مقاوم در برابر خوردگی
 6. نصب آسان
 7. جلوگیری از گسترش حریق
 8. مقاوم در برابر ضربه
 9. ماندگاری بالا
 10. و…

فروش پشم سنگ لحافی

از پشم سنگ لحافی در صنایع زیر بسیار استفاده می شود.

 • سقف سوله ها
 • سقف های کاذب
 • کانال های گردش هوا
 • تولیدی های آبگرمکن
 • لوله های سیستم گرمایشی
 • لوله سیستم های گرمایشی منازل
 • سقف سالن های کنفرانس
 • ساختمان های صنعتی
 • سیستم های تهویه هوا
 • و…

فروش پشم سنگ لحافی در ایران

فروش پشم سنگ لحافی امروزه علاوه بر اینکه باعث امنیت بیشتر در صنایع مختلف شده است، باعث افزایش تولید این محصول در کشور نیز شده است. این نوع عایق، دارای هزینه خرید کمتری نسبت به سایر پشم سنگ هاست.
همانطور که می دانید هر نوع پشم سنگی برای صنایع خاصی کاربرد دارد. پشم سنگ لحافی نیز برای کاربرد های دمای پایین و دمای متوسط، مناسب است. فروشنده های بسیاری فروش این محصول را در کشور با سود کم انجام می دهند.

فروش پشم سنگ لحافی

سایت عرضه انواع پشم سنگ لحافی

پشم سنگ ها در انواع مختلف و درجه کیفیت های مختلفی، تولید می شوند. سایت ها از جمله عرضه کنندگان آن در سراسر کشور است.
اگر می خواهید بهترین نوع پشم سنگ را از تولید کننده های برتر آن خریداری کنید، امروزه این سایت ها هستند که زمینه خرید مناسبی را برای شما فراهم می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما