پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ / صادر کننده انواع پشم سنگ درجه یک

صادر کننده انواع پشم سنگ درجه یک

انواع پشم سنگ درجه یک ایرانی که در صنایع مختلفی کاربرد دارد، توسط فروشندگان داخلی و صادر کننده گان ایرانی به کشور های مختلف صادر می شود. برای پشدا کردن تولید کننده های اصلی به سایت این مرکز مراجعه کنید.

امروزه در تمام صنایع پیشرفت ایجاد شده است. که یکی از این تکنولوژی ها، استفاده از عایق برای بهینه استفاده کردن انرژی و جلوگیری از احتمالات اشتعال و نابودی ساختمان هاست.
همانطوری که در کشور خودمان هم در ساختمان هایی که از عایق های حرارتی استفاده نشده، در صورت بروز یک آتش سوزی، محار آن سخت می شود و بسیار نابود کننده است.
استفاده از انواع پشم سنگ های، امروزه این خطرات را کاهش داده است. شما نیز می توانید در مواردی که نیاز به پشم سنگ دارید، از این نوع مواد تولید شده در کشور استفاده کنید.
با توجه به تولیدات باکیفیت ایران در زمینه پشم سنگ ها، صاردات آن به کشور های مختلف در حال انجام است.

انواع پشم سنگ درجه یک

انواع پشم سنگ درجه یک ایران

پشم سنگ ها در مدل های مختلفی تولید می شود، که از آن جمله می توان به پشم سنگ های زیر اشاره کرد.

  • پشم سنگ عایق حرارتی
  • پشم سنگ عایق صوتی
  • پشم سنگ هیدروپونیک
  • پشم سنگ فله ای
  • پشم سنگ لحافی
  • پشم سنگ پتویی
  • پشم سنگ تخته ای
  • پشم سنگ لوله ای
  • و…

هر کدام از این پشم سنگ ها با توجه به مواد معدنی و رزین های استفاده شده در آن، در کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از پشم سنگ ها در موراد بسیاری باعث کاهش هزینه ها می شود. خرید این محصول در داخل کشور، با استقبال بسیار روبرو بوده است.

انواع پشم سنگ درجه یک

ویژگی های پشم سنگ ها

پشم سنگ ها با توجه به پوششی که در محل های مختلف ایجاد می کنند، آن قسمت را از نظر تبادل حرارت و هم از نظر افزایش دما و ایجاد حریق، در امان نگه می دارند.
این ویژگی ها از مهمترین خصوصیات انواع پشم سنگ هاست. فروش انواع این محصولات در سراسر کشور، توسط شرکت های تولید کننده و سایت های آن ها در حال انجام است.

صادرات انواع پشم سنگ

ایران در زمینه تولید پشم سنگ ها بسیار موفق عمل کرده است. به طوری که تولید و فروش آن نه تنها در داخل کشور، بلکه در بازار های جهانی نیز بسیار عالیست.
اگر به غیر از صادرات توسط شرکت های تولید کننده، بتوان مسیر های صادرات را از طریق سایت ها، نیز ایجاد کرد، این محصول درجه یک ایرانی، باعث کمک به اقتصاد کشور خواهد شد.

انواع پشم سنگ درجه یک

فروش عمده پشم سنگ تولید شده در کشور

فروش عمده پشم سنگ ها قیمت پایین آن را در پی خواهد داشت. پس به طور حتم خریدارن عمده به دنبال چنین موقعیتی هستند. که خرید خود را با قیمت پایین انجام دهند، تا مشتریان بسیاری به دست آورند و سود خوبی بکنند.
این مجموعه از عمده فروشی های انواع پشم سنگ در سطح کشور است. برای خرید انواع پشم سنگ با مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشم سنگ دانسیته ۱۲۰ | تولیدکنندگان آن

 پشم سنگ دانسیته 120مواد معدنی غیر فلزی فیبری با خواص عالی و متمایز استبا خط تولید خودکار، بنابراین کیفیت آن پایدار و یکنواخت است. این کار موثر در تمام زمینه های عایق حرارتی آکوستیک استفاده می شود. علاوه بر این در بسیاری از صنایع و فعالیت های کشاورزی استفاده می شود. پشم سنگ را با ذوب شدن مخلوط بازالت، سنگ آهک و کک در یک کوره عمودی ویژه ای با درجه حرارت بالا (حدود 1500 درجه سانتیگراد) تولید می کنند. سپس سنگ مذاب با سرعت بالا به الیاف نازک تبدیل می شودماشین گریز از مرکز پس از اضافه کردن مقدار مشخصی از اتصال دهنده، روغن ضد گرد و غبار، روغن سیلیکون و مکانیکیعملیات، فیبرهای پشم سنگ، دا پردارش می نماید، در این صورت محصول نهایی مورد نظر با یک مشخص فیزیکی  خاص استبنابراین برای جلوگیری از خستگی زیاد که اغلب در خط تولید اتفاق می افتد کیفیت بسیار پایدار و یکنواخت است.پشم سنگی تولید شده توشم سنگ مواد معدنی غیر فلزی فیبری با خواص عالی و متمایز استبا خط تولید خودکار، بنابراین کیفیت پایدار و یکنواخت است  این کار موثر در تمام زمینه های عایق حرارتی آکوستیک استفاده می شود. علاوه بر این استفاده پشم سنگ را با ذوب شدن مخلوط بازالت، سنگ آهک و کک در یک کوره عمودی ویژه ای بادرجه حرارت بالا (حدود 1500 درجه سانتیگراد) تولید می شود. سپس سنگ مذاب به وسیله سرعت بالا به الیاف نازک تبدیل می شودماشین گریز از مرکز پس از اضافه کردن مقدار مشخصی از اتصال دهنده، روغن ضد گرد و غبار، روغن سیلیکون و مکانیکیعملیات، فیبرهای پشم سنگ را پردازش می کندکه محصول نهایی مورد نظر با  یک مشخص فیزیکی خاص استپشم سنگی تولید شده توسط خط تولید  و با استفاده از فناوری های پیشرفته و به صورت اتوماتیک تهیه می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

پشم سنگ آسام