پشم سنگ آسام
خانه / عایق رطوبتی نانو پلیمر / عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی | فروش ویژه آن توسط بهترین مراکز فروش

عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی | فروش ویژه آن توسط بهترین مراکز فروش

از دیرباز تا کنون اهمیت ایزوگام نمودن محیط های گوناگون پر رنگ بوده و می باشد.
ایزوگام نمودن به روش های مختلفی قابل اجرا می باشد که یکی از روش های آن عایق سازی انواع محیط های داخلی و بیرونی ساختمان ها و به طور کلی مجتمع ها می باشد.

به وسیله عایق سازی می توان حفاظت های لازم را از محیطی که در معرض نم و رطوبت قرار دارد، به عمل آورد و بدین ترتیب جلوی خرابی ها یا ضرر های بعدی را گرفت.
گفتنی است با پیشروی تولیدات در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی، محصولات مربوطه نیز شکل جدید تر و فرمولاسیون پیشرفته تری به خود گرفته اند که درجه کیفیت و کارایی آن ها را تا حد بسیاری افزایش داده است.

یکی از تولیدات جدید در این حیطه، عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی می باشد که توسط مراکز عرضه کننده ابزار و مصالح ساختمانی به فروش رسیده و توسط برخی از نمایندگی های معتبر نیز قابل عرضه به خریداران گرامی می باشد.

 

فروش عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی جدید در ایران

فروش عایق رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی جدید در ایراندر راستای فروش انواع عایق رطوبتی جدید، محصولات بسیار با کیفیتی قابل ارائه به انواع مشتریان می باشند.

یکی از این محصولات بسیار با کیفیت، عایق های نانو پلیمر ترکیبی JNS می باشد که از درجات کیفیتی بالا بهره برده و از بهترین تولیدات شناخته شده در حیطه عایق های رطوبتی محسوب می شود.
خریداران گرامی با تهیه و خرید نانو عایق رطوبتی مورد نظر، می توانند محیط های مختلف را با خاطری آسوده ایزوگام نموده و از هر عوامل بیرونی و درونی که ممکن است به ساختمان آسیب جدی وارد کند، در امان باشند.

اگر بخواهیم در مورد این محصول جدید و فوق العاده توضیحاتی را ارائه کنیم، این طور می توان توضیح داد که یک نوع عایق رطوبتی با پایه آب می باشد که در کلیه سطوح با شیب ها و جنس های مختلف، از قابلیت اجرای آسان برخوردار گشته است.
هم چنین می توان ابراز داشت که این عایق با این ابزار مورد استفاده قرار می گیرد:

  • قلمو
  • چتکه
  • فرچه
  • جت های مخصوص

انواع عایق رطوبتی در بازار

انواع عایق رطوبتی در بازارعایق ها به طور کلی از دو دسته تشکیل یافته اند که در تقسیم بندی آن می توان این گزینه ها را نام برد:

  1. عایق رطوبتی
  2. عایق حرارتی

با عایق رطوبتی در قسمت های پیشین تا حدودی آشنایی یافتید و انواع آن را به خوبی دریافتید.
اما در مورد عایق حرارتی باید گفت که این عایق نیز مانند عایق رطوبتی، از محصولات نانو در تولیدات خود بهره برده که از جمله آن عایق حرارتی نانو می باشد.
در مورد عایق رطوبتی اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم، باید گفت این محصول از انواع مختلفی در بازار فروش برخوردار بوده که هر یک از انواع مورد نظر، متقاضیان مخصوص به خود را دارا می باشند.
در تقسیم بندی عایق رطوبتی که در بازار فروش، نمونه های متعددی را شامل می شود، این گزینه ها را می توان شرح داد:

  • عایق پلیمری
  • عایق نانو
  • عایق رطوبتی سیمانی

قیمت پودر عایق رطوبتی نانونیا

پودر عایق رطوبتی نانو نیا شکل جدید محصولات تولید شده در عرصه ساخت عایق های رطوبتی می باشد.
توسط اجرای این پودر به منظور عایق سازی در محیط های داخلی و بیرونی، می توان از عایقی مطمئن و درجه یک بهره برد و اثرات مثبت آن را به وضوح دید.

این پودر این طور قابل تعریف و شناسایی می باشد که از پودر های آب بندی تک جزیی محسوب شده و ترکیبات غیر آلی و سیمانی را در ساختار خود به همراه دارد.
توسط این پودر می توان انواع سازه های بتنی اعم از سازه های جدید و قدیمی را از عمق، آب بندی کرد و بدین وسیله از نشت آب جلوگیری به عمل آورد.

 

به دلیل مزایای مثبتی که ذکر شد و هم چنین قیمت مناسب این محصول، می توان آن را از عایق های مناسب به مشتریان معرفی نمود.
لازم به ذکر است قیمت این عایق توسط نمایندگی های فروش، با تخفیفات ویژه به مشتریان عرضه گشته و رضایت آن ها را کسب می نماید.

تولید کننده عایق های نانو پلیمر ترکیبی JNS

تولید کننده عایق های نانو پلیمر ترکیبی JNSعایق نانو پلیمر ترکیبی JNS که از عایق پلیمری دو جزیی به شمار می آید، فرآیند تولید را به بهترین و پیشرفته ترین شکل توسط تولید کنندگان مختلف در سطح کشور گذرانده و سپس توسط مصرف کنندگان مورد تهیه و استفاده در انواع ساختمان های جدید و امروزی و بعضاٌ ساختمان های قدیمی تر قرار می گیرد.
ترکیبات عالی این عایق و نیز سطح مناسب و متعادل قیمت عایق JNS موجب شده تا عده بسیاری از خریدارن به هنگام تهیه عایق های رطوبتی، آن را مد نظر قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عایقهای رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی | تولید کننده آن

در کل عایق های های نانو را می توان به دو دسته تقسیم کرد: پایه پلیمری پایه سیمانی هر کدام از این عایق ها کاربردهای خاص خود را در جاهای مختلفی دارد. عایقهای رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی، عایق های شفاف و نفوذ ناپذیر نانو به شمار می روند که از ترکیب کوپلیمر آکریلیک با نانو سرامیک ها ساخته شدند. این نوع عایق کاربرد زیادی در انواع سطوح ساختمان ها دارد. با ساخت عایق های نانو، تغییراتی زیادی در ساختمان سازی پدید آمد. این عایق ها خواص زیادی دارند که در این جا به چند تای آن اشاره می شود: آب بندی همه سطوحسازگار با محیط زیست مایع و دارای قابلیت نفوذ و مخلوط شدن یک دست با سطح زیرین نصب آسان امکان طراحی روی نمای ساختمان دارای رنگ های مختلف ضد درز، شکستگی و ترک مقاوم در برابر مواد اسیدی، بازی و ... سبک ضخامت و مقاومت بالا عدم لایه لایه و کنده شدن عدم نیاز به تخریب عایق های قبلی عمر طولانی قیمت ارزان مقاوم در برابر گرما و سرما این عایق کم کم دارد جای گزینی برای عایق های سنتی می شود. برای خرید عایق رطوبتی نانو پلیمر می توانید به فروشگاه های مختلف و همچنین شرکت های تولید کننده سر بزنید. 

پاسخی بگذارید

پشم سنگ آسام