پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ عایق حرارتی / فروش عایق پشم سنگ تخته ای رزین دار حرارت و صدا

فروش عایق پشم سنگ تخته ای رزین دار حرارت و صدا

فروش عایق پشم سنگ تخته ای رزین دار مخصوص حرارت و صدا بدون روکش ، با روکش فویل آلومینیوم و با روکش کاغذ کرافت صورت می گیرد.

کاربرد این نوع عایق در ساختمان سازی ، کشتی سازی ، سالن های کنفرانس ، استودیوها ، صنایع پتروشیمی ، پالایشگاه ها ، نیرو گاه ها ، فرودگاه ها ، مترو ها ، تولید ساندویچ پانل و غیره میباشد .

عایق تخته ای پشم سنگ تهیه شده از الیاف سنگ معدنی بازالت می باشد که با افزودن رزین در دستگاه با افزایش فشار بصورت تخته ای با ضخامت و دانسیته های مختلف تولید شده که بعنوان عایق حرارتی ، صوتی ، رطوبتی جهت استفاده سطوح صاف کاربرد فراوانی دارد .

عایق پشم سنگ تخته ای | ISO PHONO PANEL چیست؟

عایق تخته ای پشم سنگ از میزان اتصال الیاف بازالت از طریق پاشش رزین در دستگاه تحت فشار زیاد قرار گرفته تولید می شود و الیاف به همدیگر فشرده شده و با ضخامت و دانسیته های مختلف بنا به استاندارد ASTM بصورت تخته ای سخت و نیمه سخت تولید می گردد .

موارد کاربرد پشم سنگ تخته ای؟

کاربرد عایق تخته ای پشم سنگ جهت مصارف ساختمان ( کف و دیواره و سقف ها ) ، مجتمع های پتروشیمی و پلایشگاهها و نیروگاهها ، مراکز تامین بخار
، کشتی ها ، فرودگاهها ، متروها ، استریوهای صدابرداری ، سالن های کنفرانس ، ساخت ساندویچ پنل ها ، سیستم های تهویه مطبوع می توان استفاده نمود.

ویژگی عایق تخته ای پشم سنگ؟

فروش عایق پشم سنگ تخته ای جلو گیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی ، نصب آسان و راحت – جذب صوت بالا – ثبات ابعاد فیزیکی و شیمیایی ، سبک بودن ، ئوام و انعطاف پذیری بالا ، تحمل سرمایی و گرمایی بالا ، ایمن و بدون بو ، مقاوم در برابر رطوبت _ مقاوم در برابر اشعه ، جلوگیری از رشد آفت ها باکتری ها و قارچ ها از رشد خوبی برخوردار است.

انواع عایق تخته ای پشم سنگ؟

  1. عایق تخته ای پشم سنگ با روکش یک طرف کاغذ آلومینیوم ساده
  2. عایق تخته ای پشم سنگ با روکش دو طرف آلومینیوم ساده
  3. عایق تخته ای پشم سنگ با روکش یک طرف کاغذ آلومینیوم مسلح
  4. عایق تخته ای پشم سنگ با روکش دوطرف آلومینیوم مسلح
  5. عایق تخته ای پشم سنگ بدون روکش

با عنایت به فروش عایق پشم سنگ تخته ای رزین دار مخصوص حرارت و صدا در دفتر سایت مرکز فروش پشم سنگ آسام جهت مشاوره رایگان و خرید پشم سنگ با کارشناسان تماس بگیرید.
منبع: فراز عایق

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پشم سنگ با روکش آلومینیوم در مشهد | تولید آن

همه کارخانه ها تولید کننده پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم و عایق لوله ای روکش آلومینیم می باشد .قیمت انواع پشم سنگ و قیمت ضخامت های مختلف این محصول متفاوت است. پشم سنگ با روکش آلمینیوم برای عایق بندی محیط های مرطوب و بخار گرفته بسیار مناسب می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و در کشورمان مصرف پشم سنگ با روکش آلمینیوم بسیار زیاد است و تولید آن نیز بیشتر از پشم سنگ های دیگر است. کارخانه ها با استفاده از جدیدترین فناوری روز بهترین کیفیت این محصول را به وجود آورده است و با هزینه مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. قیمت انواع پشم سنگ ها با روکش آلمینیوم و بدون روکش در مشهد با سطح گشور یکسان است. پشم سنگ قیمت ثابتی ندارد چون برند های متنوعی در سطح بازار دارد برای همیناگ بخواهیم در مورد قیمت این محصول صحبت کنیم باید با مارک و برند مخصوص به خودش حرف بزنیم

دیدگاهتان را بنویسید

پشم سنگ آسام