پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ رولی / قطب فروش پشم سنگ رولی

قطب فروش پشم سنگ رولی

قطب فروش پشم سنگ رولی ، شرکت های تولید کننده پشم سنگ در نقاط مختلف ایران می باشند.. عرضه این نوع پشم سنگ با قیمت ارزان در بازارهای داخلی وابستگی خاصی به تنوع ضخامتی آن ها دارد.

فروش پشم سنگ رولی

در بازار های خرید و فروش انواع عایق های حرارتی و رطوبتی، تنوع بسیار متعددی به چشم می خورد.
همان طور که گفته شد، در بازار تنوع ارائه انواع عایق های ساختمانی به صورت گسترده رواج دارد زیرا همان طور که می دانید برای داشتن یک ساختمان امن و ایمن باید عوامل مهمی در ساخت و عایق بندی آن ها در نظر گرفته شود.

فروش پشم سنگ رولی

یکی از شاخص های مهم یک عایق مناسب در نگاه اول راحتی نصب و سبکی آن است، اما در بررسی های بعدی عناصر ساختاری دیگری نیز مهم و قابل اهمیت جلوه می کنند. عایق های حرارتی از جنس پشم سنگ در انواع مختلفی در بازار ارائه می گردنند که در ادامه متن به نام آوری آن ها خواهیم پرداخت.

  • پشم سنگ رولی
  • پشم سنگ پتویی
  • پشم سنگ لوله ای
  • پشم سنگ تخته ای
  • پشم سنگ فله ای
  • پشم سنگ فنوپانلی

از بین موارد ذکر شده در متن بالا، عایق های تولیدی با الیاف معدنی است که جزو بهترین و محبوب ترین عایق های موجود در بازار هستند. الیاف به کار برده شده در این نوع عایق ها دارای ساختار رشته ای و بسیار نازکی ازلحاظ ضخامت دارند. این الیاف بسیار نازک هستند و از این رو در صنایع مختلف قابل استفاده می باشند.

فروش پشم سنگ رولی

خریداران پشم سنگ رولی

خریداران انواع پشم سنگ را گروه های مختلفی تشکیل می دهند که عبارتند از:

  • صنایع ساختمانی
  • تولید کنندگان صندلی
  • صنایع تولید کانال های تهویه
  • صنایع تولید کامپوزیت های دیواری و سقفی

عایق های پشم سنگ یا به عبارت دیگر عایق های پشم معدنی به طور کامل به رنگ سفید دیده می شوند. مواد اولیه تولیدی این نوع عایق از ترکیباتی به نام سنگ آهک، سرپاره های زباله از کوره های آتشنشانی سنگ های بازالت می باشد.

فروش پشم سنگ رولی

مشتریان و متقاضیان انواع پشم سنگ رولی می توانند جهت ثبت سفارشات خود با اطمینان کامل به این سایت اینترنتی مراجعه نمایند، و یک خرید باکیفیت را با ما تجربه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عمده پشم سنگ: (لحافی و رولی) | بازار فروش آن

لیست قیمت عمده پشم سنگپشم سنگ و سرباره در انواع ایزو ترم (پشم خام فله)، ایزو بلانکت (پتویی)، ایزو پایپ (لوله‌ای)، فنوپانل (تخته‌ای فشرده) و فنوفلت (لحافی) تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد، از جمله صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی گلخانه‌های هیدرو پونیک (بستر کشت بدون خاک)برای کاهش هزینه بالای انرژی در هنگام استفاده از ساختمان‌ها استفاده از عایق‌های حرارتی را ضروری می‌باشد البته از مزایای عایق پشم سنگ استفاده از این عایق ممکن است تا حدودی هزینه ساخت و قیمت تمام شده را بالا برد. عایق حرارتی پشم سنگ (Rock Wool) متشکل از الیاف معدنی است به همین دلیل گاهی به آن Mineral Wool هم گفته می‌شود. مواد تشکیل دهندهٔ اولیه تولید این عایق، سنگ بازالت است. پشم سنگ عملکرد خوبی نیز به عنوان عایق رطوبتی دارا می باشد. این نوع عایق می تواند مقدار زیادی رطوبت را در خود جمع کند و مانع از نم دادن دیوار ها و سقف شود.بررسی اثرات پشم سنگ بر سلامتی انسان نیاز به آزمایش‌های بلندمدت دارد. ولی براساس برخی از گزارش‌ها این عایق می‌تواند در مواردی موجب خارش پوست، سوزش چشم و حساسیت گردد. همچنین در یک گزارش اگرچه اثرات منفی پشم سنگ بر سلامتی انسان را کمتر از پشم شیشه گزارش کرده ولی این ماده را بدون عوارض جانبی گزارش ننموده است. به نظر می‌رسد برای حفظ سلامتی در هنگام استفاده از پشم سنگ و نصب آن حتماً باید از ماسک، عینک و دستکش استفاده کرد. چرا که در هنگام نصب این ماده احتمال ریزش ذرات پشم سنگ و ورود آن به سیستم تنفسی، چشم و ایجاد حساسیت در پوست وجود دارد. از جمله موارد منفی دیگر پشم سنگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:ریزش پشم سنگ بعد از گذشت زمان افت کیفی عایق با گذشت زمان ایجاد خارش حتی پس از نصب نیاز به شاسی کشی برای نصب و هزینه بالا نصب

دیدگاهتان را بنویسید

پشم سنگ آسام