پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ / قیمت عمده پشم سنگ در بازار تهران

قیمت عمده پشم سنگ در بازار تهران

امروزه در بازار تهران با توجه به کار برد های گسترده پشم سنگ ها انواع  آن با کیفیت ها و قیمت های مختلف به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند.

برای پشم سنگ هایی که امروزه در بازار ارائه شده اند کار برد های گسترده ای در صنایع گوناگون در نظر گرفته شده است. اما در کنار تمام این کار برد ها میتوان برای این تولیدات مزایا و معایب مصرفی نیز در نظر گرفت که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

قیمت عمده پشم سنگ

مزایای خرید انواع پشم سنگ

 • پشم سنگ ها رسانا نیستند و به همین دلیل بهترین نوع عایق به شمار میروند.
 • پشم سنگ ها نرم هستند و به راحتی برش میخورند.
 • پشم سنگ ها از الیاف سبک ساخته شده اند.
 • پشم سنگ ها ضد قارچ و باکتری هستند.
 • پشم سنگ ها مقاوم در برابر آتش هستند و در هنگام سوختن دود تولید نمیکند.
 • پشم سنگ ها طول عمر زیادی دارند و سریعآ دچار پوسیدگی نمیشوند.
 • و …

قیمت عمده پشم سنگ

معایب خرید انواع پشم سنگ

 • امکان ریزش پشم ها در گذشت زمان
 • با گذشت زمان کارایی اولیه خود را از دست میدهند و رفته رفته ضعیف میشوند
 • امکان ایجاد خارش و حساسیت های پوستی هنگام نصب وجود دارد
 • هنگام نصب شاسی کشی نیاز است
 • هزینه نصب بالایی دارند
 • و …

با در نظر گرفتن تمام معایب و مزایای فوق پشم سنگ ها در ایران مورد استقبال قرار گرفته اند و از آنها در کار های مختلفی استفاده میشود. استقبال از این محصولات سبب گسترش فروش آن و ایجاد بازار رقابتی میان تولید کنندگان و همچنین عرضه کنندگان این محصولات شده است.

قیمت عمده پشم سنگ

قیمت عمده پشم سنگ در تهران

در استان تهران این محصولات با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه شده اند که نسبت به برند ارائه کننده و همچنین کیفیت تولی محصول دارای قیمت های متفاوتی هستند.
البته باید بدانیم خرید از نمایندگی های فروش معتبر و همچنین خرید محصولات به صورت عمده سبب تقلیل قینت و همچنین اطمینان از ضمانت کالا میشود.
علاوه بر آن خرید محصولات از نمایندگی های فروش آنها در تهران سبب کسر قینت حمل و نقل و انتقال کالا به محل مورد نظر شما شده و در نتیجه هزینه های کلی خریدتان کاهش میابد.
در نهایت شما پس از انتخاب محصول مورد نظر بهتر است از جند برند و فروشگاه قیمت بگیرید و سپس جهت خرید عمده به نمایندگی مراجعه کرده و تفاوت قیمت خرید مستقیم با خرید از طریق واسطه های فروش را مقایشه کنید. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع پشم سنگ با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشم سنگ دانسیته ۱۲۰ | تولیدکنندگان آن

 پشم سنگ دانسیته 120مواد معدنی غیر فلزی فیبری با خواص عالی و متمایز استبا خط تولید خودکار، بنابراین کیفیت آن پایدار و یکنواخت است. این کار موثر در تمام زمینه های عایق حرارتی آکوستیک استفاده می شود. علاوه بر این در بسیاری از صنایع و فعالیت های کشاورزی استفاده می شود. پشم سنگ را با ذوب شدن مخلوط بازالت، سنگ آهک و کک در یک کوره عمودی ویژه ای با درجه حرارت بالا (حدود 1500 درجه سانتیگراد) تولید می کنند. سپس سنگ مذاب با سرعت بالا به الیاف نازک تبدیل می شودماشین گریز از مرکز پس از اضافه کردن مقدار مشخصی از اتصال دهنده، روغن ضد گرد و غبار، روغن سیلیکون و مکانیکیعملیات، فیبرهای پشم سنگ، دا پردارش می نماید، در این صورت محصول نهایی مورد نظر با یک مشخص فیزیکی  خاص استبنابراین برای جلوگیری از خستگی زیاد که اغلب در خط تولید اتفاق می افتد کیفیت بسیار پایدار و یکنواخت است.پشم سنگی تولید شده توشم سنگ مواد معدنی غیر فلزی فیبری با خواص عالی و متمایز استبا خط تولید خودکار، بنابراین کیفیت پایدار و یکنواخت است  این کار موثر در تمام زمینه های عایق حرارتی آکوستیک استفاده می شود. علاوه بر این استفاده پشم سنگ را با ذوب شدن مخلوط بازالت، سنگ آهک و کک در یک کوره عمودی ویژه ای بادرجه حرارت بالا (حدود 1500 درجه سانتیگراد) تولید می شود. سپس سنگ مذاب به وسیله سرعت بالا به الیاف نازک تبدیل می شودماشین گریز از مرکز پس از اضافه کردن مقدار مشخصی از اتصال دهنده، روغن ضد گرد و غبار، روغن سیلیکون و مکانیکیعملیات، فیبرهای پشم سنگ را پردازش می کندکه محصول نهایی مورد نظر با  یک مشخص فیزیکی خاص استپشم سنگی تولید شده توسط خط تولید  و با استفاده از فناوری های پیشرفته و به صورت اتوماتیک تهیه می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

پشم سنگ آسام