قیمت پشم سنگ دانسیته 80 | لیست قیمت آن

 قیمت پشم سنگ دانسیته 80 بستگی به برند آن دارد و همچنین سایز محصول

پشم سنگ عایقی حرارتی است که از مواد معدنی تولید می شود و کاربرد زیادی در جاهای مختلف دارد. 

پشم سنگ ویژگی هایی مانند موارد زیر را دارد

 • پشم سنگ پتویی
 • ضخامت 2 اینچ
 • 12مترمربع (عرض 1.2متر * طول 10متر)
 • روکش کاغذ کرافت
 • دانسیته (تراکم پشم سنگ در هر مترمکعب) D30
 • نقطه ذوب 1300 درجه سانتی گراد

:


قیمت پشم سنگ دانسیته 80 | لیست قیمت آن

فروش انواع پشم سنگ در بازار

فروش انواع پشم سنگ در بازارروش نصب پشم سنگ را به راحتی در کاتالوگ موجود در محصول و یا در سایت های اینترنتی می توانید بیابید. این محصول در اینترنت و در بازار به راحتی قابل خریداری است. 

فروش پشم سنگ گلخانه نیز از موارد محبوب است که شما این مدل را نیز در اینترنت و یا بازار به راحتی می توانید پیدا کنید.قیمت پشم سنگ در مشهد و در سایر نقاط بستگی به موارد ذکر شده در بالا دارد. مانند اندازه، برند و … 

دانسیته نیز عاملی تعیین کننده در قیمت محصول می باشد.

قیمت پشم شیشه را نیز می توانید از مراکز فروش و یا سایت های اینترنتی معتبر استعلام نمایید.

قیمت خرید انواع پشم سنگ

قیمت خرید انواع پشم سنگ

پشم سنگ 1 اینچ در بازار زیاد خرید و فروش می شود و پاسخ گوی نیاز مشتریان می باشد

پشم سنگ انواعی دار د از قبیل:

 • پشم سنگ لحافی
 • پشم سنگ پتویی
 • پشم سنگ فله ای
 • پشم سنگ تخته ای
 • پشم سنگ لوله

که هر یک از جاهای متفاوتی کاربرد دارد بنابراین لازم است که هر کس ابتدا نیاز خود را شناسایی نموده و محلی که میخواهد از پشم سنگ در آن استفاده نماید را بررسی کند تا بهترین انتخاب را داشته باشد. همچنین فرد می تواند از متخصصین این امور و یا فرونده پشم سنگ جهت انتخابی بهتر کمک بگیرد. همچنین لازم به ذکر است که می توان پشم سنگ را از طریق وب سایت های اینترنتی نیز خریداری نمود و از همان طریق می توان اطلاعات مفیدی در مورد پشم سنگ به دست آورد.

کارخانه تولید بهترین پشم سنگ گلخانه در ایران

کارخانه تولید بهترین پشم سنگ گلخانه در ایرانانواع تجهیزات آکوستیک پشم سنگ در سایت های مختلف و یا مغازه های بازار به فروش می رسند و مشتری با توجه به نیاز خود می تواند اقدام به خرید نوعی نماید که بهترین تناسب را با نیاز ها وی دارد. عایق پشم سنگ کاربرد زیادی دارد و نزدیک به 44 درصد کل عایق های به کار رفته در ساختمان را شامل می گردد . به همین علت انتخاب پشم سنگ از انتخاب های مهم در ساخت ساختمان می باشد که باید در موقع انتخاب آن به این قضیه توجه ویژه ای نمود و بهترین مورد مطابق نیاز را انتخاب نمایید.

فروش پشم سنگ دانسیته 80 به ضخامت 5 سانتیمتر

فروش پشم سنگ دانسیته 80 به ضخامت 5 سانتیمتر پشم سنگ دانسیته 80 به ضخامت 5 سانتیمتر محصولی پر طرفدار در بین مشتریان است و مردم زیادی اقدام به خرید این محصول می نمایند تا بتوانند عایق صدای خوبی را فراهم آورند.

پشم سنگ انواع متخلفی دارد و هر فرد ابتدا باید نیاز و انتظار خود را از پشم سنگ شناسایی نموده سپس نواع متخلف پشم سنگ را بشناسد تا بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد و به این ترتیب بهترین عملکرد ممکن را از پشم سنگ دریافت کند.

پشم سنگ در زیر ریل ها، فرودگاه ها ، استدیو های صدابرداری ، مترو ها و … استفاده می گردد. بنابراین همانطور که ملاحظه می نمایید استفاده گسترده ای دارد و خیلی زیاد در ساختمان ها به کار می رود . به همین جهت برند های زیادی اقدام به تولید پشم سنگ نموده اند و بهترین انواع آن را با ویژگی های متفاوت تولید میکنند. که مشتریان به راحتی بتوانند مورد مطابق با نیاز و سلیقه خود را از بین آن ها انتخاب نموده و حق انتخاب بالایی داشته باشند.

در ضمن ویژگی استثنایی پشم سنگ که بسیار مهم می باشد مقاومت این محصول در برابر آتش است که موجب می گردد در مقابل آتش از خودش محافظت نموده و آسیبی نبیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما