پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ رولی / لیست قیمت پشم سنگ رولی

لیست قیمت پشم سنگ رولی

قیمت پشم سنگ رولی مطلوب بوده و بسیاری از افراد برای ساختمان خود از این نوع پشم سنگ استفاده می کنند. پشم سنگ رولی بسیار مطولب مشتریانش بوده و محبوب آنها شناخته می شود.
قیمت پشم سنگ رولی با توجه به کیفیت آن خیلی کم در نظر گرفته شده است! بهتر است بدانید که پشم سنگ جزو یکی از سخت ترین و بهترین عایق ها شناخته شده است که در برابر حرارت بسیار مقاوم است و وزن خیلی کمی دارد.

لیست قیمت پشم سنگ رولی

آخرین قیمت پشم سنگ رولی

با بررسی آخرین قیمت پشم سنگ با دیگر عایق ها، این نتیجه کسب شده است که این عایق نسبت به مابقی عایق ها، ارزانتر است و همین امر باعث می شود که برای آن یک مزیت عالی به حساب بیاید.
لیست قیمت پشم سنگ رولی را می توانید از خبرگزاری ها و یا مجلات مربوط به این محصول به دست بیاورید.
این نوع عایق نسبت به پشم سنگ های دیگر دارای کیفیت خوبی است و همین امر باعث شده، عده ی زیادی از افراد برای خرید، این نوع پشم سنگ را انتخاب نمایند.

لیست قیمت پشم سنگ رولی

کیفیت پشم سنگ رولی

کیفیت خوب پشم سنگ رولی همانطور که گفتیم باعث افزایش محبوبیتش شده و همین امر باعث شده است که بسیار به چشم مشتریانش بیاید.
پشم سنگ رولی وزن کمی دارد و کمترین میزان آسیب رسانی به طبیعت و محیط زیست در این نوع عایق وجود دارد.

فروش پشم سنگ رولی

فروش پشم سنگ رولی در به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. با فروش حضوری که آشنا هستید! اما برای فروش اینترنتی نکاتی وجود دارد که در هنگام خرید حتما باید به آنها توجه داشته باشید.

  1. وب سایتی که از آن خرید می کنید حتما باید دارای نماد اکلترونیکی ای نماد باشد.
  2. این وب سایت باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد یا حداقل پشتیبانی قابل اعتمادی را دارا باشد.
  3. این وب سایت باید به صورت کامل ویژگی های محصول را برای تان ذکر کرده باشد.
  4. و …

اگر به این نکات در هنگام خرید اینترنتی توجه داشته باشید، می توانید یک خرید ایمن و راحت داشته باشید و در نهایت خریدتان را به خوبی انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عمده پشم سنگ: (لحافی و رولی) | بازار فروش آن

لیست قیمت عمده پشم سنگپشم سنگ و سرباره در انواع ایزو ترم (پشم خام فله)، ایزو بلانکت (پتویی)، ایزو پایپ (لوله‌ای)، فنوپانل (تخته‌ای فشرده) و فنوفلت (لحافی) تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد، از جمله صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی گلخانه‌های هیدرو پونیک (بستر کشت بدون خاک)برای کاهش هزینه بالای انرژی در هنگام استفاده از ساختمان‌ها استفاده از عایق‌های حرارتی را ضروری می‌باشد البته از مزایای عایق پشم سنگ استفاده از این عایق ممکن است تا حدودی هزینه ساخت و قیمت تمام شده را بالا برد. عایق حرارتی پشم سنگ (Rock Wool) متشکل از الیاف معدنی است به همین دلیل گاهی به آن Mineral Wool هم گفته می‌شود. مواد تشکیل دهندهٔ اولیه تولید این عایق، سنگ بازالت است. پشم سنگ عملکرد خوبی نیز به عنوان عایق رطوبتی دارا می باشد. این نوع عایق می تواند مقدار زیادی رطوبت را در خود جمع کند و مانع از نم دادن دیوار ها و سقف شود.بررسی اثرات پشم سنگ بر سلامتی انسان نیاز به آزمایش‌های بلندمدت دارد. ولی براساس برخی از گزارش‌ها این عایق می‌تواند در مواردی موجب خارش پوست، سوزش چشم و حساسیت گردد. همچنین در یک گزارش اگرچه اثرات منفی پشم سنگ بر سلامتی انسان را کمتر از پشم شیشه گزارش کرده ولی این ماده را بدون عوارض جانبی گزارش ننموده است. به نظر می‌رسد برای حفظ سلامتی در هنگام استفاده از پشم سنگ و نصب آن حتماً باید از ماسک، عینک و دستکش استفاده کرد. چرا که در هنگام نصب این ماده احتمال ریزش ذرات پشم سنگ و ورود آن به سیستم تنفسی، چشم و ایجاد حساسیت در پوست وجود دارد. از جمله موارد منفی دیگر پشم سنگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:ریزش پشم سنگ بعد از گذشت زمان افت کیفی عایق با گذشت زمان ایجاد خارش حتی پس از نصب نیاز به شاسی کشی برای نصب و هزینه بالا نصب

پاسخی بگذارید

پشم سنگ آسام