مرکز خرید عمده پشم سنگ عایق حرارتی

قیمت عمده پشم سنگ عایق حرارتی ، در این مرکز خرید اینترنتی قابل استعلام می باشد. قیمت نهایی این محصولات با درج تمامی تخفیفات بسیار مناسب خواهد بود.

پشم سنگ عایق حرارتی

پشم سنگ عایق حرارتی

همان طور که مستحضر هستید پشم سنگ یکی از جدید ترین تولیدات فناوری نانو عایق در ایران است که با کیفیت ها و موارد کاربردی متعددی وارد بازارهای تجاری و صنعتی داخلی و خارجی می شود.
جالب است بدانید جنس تولیدی این نوع عایق از الیاف معدنی است.  و در واقع می توان گفت این محصول یکی از بی ضرر ترین نوع عایق موجود در بازار می باشد. ماده اولیه عایق پشم سنگ، از سنگی به نام بازالت است که به نوعی از گروه سنگ های آذرین شناخته شده می باشد. سنگ بازالت بازمانده فعالیت‌های آتش‌نشانی است. برای تولید پشم سنگ از روش ها و فرآیندهای خاص شیمیایی استفاده می‌کنند که در این روش ها از الیاف بسیار ریز در مقیاس نانومتر استفاده می شود.

پشم سنگ عایق حرارتی

انواع پشم سنگ عایق حرارتی موجود در بازار:

همه ی انواع پشم سنگ های ذکر شده در متن بالا دارای ویژگی های می باشند که باعث استفاده گسترده آن ها در حوزه های تجاری انواع عایق های حرارتی موجود در بازار می شود. از ویژگی های پشم سنگ می توان به نصب ساده آن ها، خنثی بودن با تمام مصالح مورد استفاده در ساختمان و صنعت، غیر سمی بودن، سازگاری با محیط زیست، مقاوم بودن در برابر آتش، ضریب هدایت حرارتی پایین، قدرت جذب بالای صوت و انتقال صدای کم اشاره نمود.

پشم سنگ عایق حرارتی

قیمت فروش عمده پشم سنگ عایق حرارتی

در زمان خرید انواع عایق های رطوبتی همچون پشم سنگ اولین شاخصه ای که می تواند ذهن خریدار را به خود مشغول نماید، قیمت فروش این نوع محصولات می باشد.
لذا توصیه ما به شما مشتریان گرامی در این حیطه این است که برای اینکه بتوانید یک خرید موفق را تجربه نمایید و محصولی را با قیمت مناسب و کیفیت اصل خریداری کنید، بهتر است به مراکز فروش معتبر این نوع محصولات مراجعه نمایید. این سایت اینترنتی یکی از همین مراکز معتبر اینترنتی است که بهترین نوع عایق های پشم سنگ را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
متقاضیان و مشتریان جهت ثبت سفارشات خود می توانید با یکی از راه های ارتباطی زیر با مشاورین ما ارتباط گرفته و نسبت به خرید اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما