پشم سنگ آسام
خانه / پشم سنگ عایق حرارتی / مرکز خرید پشم سنگ عایق حرارتی

مرکز خرید پشم سنگ عایق حرارتی

خرید پشم سنگ عایق حرارتی با قیمت مناسب از طریق فروشگاه ما امکان پذیر می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول، عایق قدرتمند در برابر حریق های احتمالی به وجود آورید.
یکی از محصولات شگفت انگیزی که این روزها تولید شده و به عنوان یک عایق قدرتمند در برابر آتش و صداهای آزاردهنده به بازار آمده است، پشم سنگ است. برای اینکه پشم سنگ را تولید کنند،ماده ای به نام بازالت که از بقایای آتشفشان ها به دست آمده را در دمای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد ذوب می کنند، سپس آن را به الیافی تبدیل می کنند که با کنار هم قرار گرفتن آن ها پشم سنگ که یکی از قدرتمندترین عایق های جهان است به وجود می آید.

خرید پشم سنگ عایق حرارتی

مرکز خرید بهترین پشم سنگ عایق حرارتی

سایت ما یکی از بزرگ ترین مراکز خرید پشم سنگ عایق حرارتی در ایران است و این محصول را با کیفیت عالی به شما ارائه می نماید.
پشم سنگ با تحمل دمای بسیار زیاد و نقطه ذوب بالایی که دارد می تواند عایق بسیار قدرتمندی محسوب شود. قدرت این عایق ۳۳ برابر دیوار بنتی و ۲۲ برابر دیوار آجری است.
از پشم سنگ عایق حرارتی در صنایع مختلفی استفاده می شود و توسط آن از بیرون رفتن حرارت و انرژی در تاسیسات جلوگیری به عمل می آید و به این طریق به میزان زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

خرید پشم سنگ عایق حرارتی

خرید بدون واسطه پشم سنگ عایق حرارتی

شما عزیزان می توانید پشم سنگ عایق حرارتی را بدون واسطه و با قیمت عالی از طریق سایت ما دریافت نمایید. پشم سنگ عایقی است در برابر:

  • هدر رفت انرژی
  • مقاوم در برابر صوت
  • مقاوم در برابر آتش
  • نقطه ذوب بالا

خرید پشم سنگ عایق حرارتی

سفارش اینترنتی پشم سنگ عایق حرارتی

برای سفارش اینترتنی این محصول فوق العاده با ما در این فرشگاه اینترنتی همراه باشید.
از این محصول در صنایعی که درجه حرارت بالایی دارند استفاده می شود. پشم سنگ عایق حرارتی نه تنها یک عایق برای حرارت محسوب می شود و از آسیب دیدن ساختمان ها و تاسیسات تا حدود زیادی جلوگیری به عمل می آورد، بلکه عدم انتشار دود و شعله نیز از خاصیت های منحصر به فرد آن است و به این صورت به سلامتی محیط زیست کمک شایانی می نماید.
شما عزیزان می توانید این عایق های قدرتمند و بی نظیر را از سایت ما با قیمت مناسب خریداری نموده و از کارایی آن ها برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جعفر آسمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144138406
شماره تلفن ثابت:04133866119
پست الکترونیکی: asemani.tr@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پشم سنگ با روکش آلومینیوم در مشهد | تولید آن

همه کارخانه ها تولید کننده پشم سنگ رولی با روکش آلومینیم و عایق لوله ای روکش آلومینیم می باشد .قیمت انواع پشم سنگ و قیمت ضخامت های مختلف این محصول متفاوت است. پشم سنگ با روکش آلمینیوم برای عایق بندی محیط های مرطوب و بخار گرفته بسیار مناسب می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و در کشورمان مصرف پشم سنگ با روکش آلمینیوم بسیار زیاد است و تولید آن نیز بیشتر از پشم سنگ های دیگر است. کارخانه ها با استفاده از جدیدترین فناوری روز بهترین کیفیت این محصول را به وجود آورده است و با هزینه مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. قیمت انواع پشم سنگ ها با روکش آلمینیوم و بدون روکش در مشهد با سطح گشور یکسان است. پشم سنگ قیمت ثابتی ندارد چون برند های متنوعی در سطح بازار دارد برای همیناگ بخواهیم در مورد قیمت این محصول صحبت کنیم باید با مارک و برند مخصوص به خودش حرف بزنیم

دیدگاهتان را بنویسید

پشم سنگ آسام