لیست قیمت عمده پشم سنگ: (لحافی و رولی) | بازار فروش آن

لیست قیمت عمده پشم سنگ
پشم سنگ و سرباره در انواع ایزو ترم (پشم خام فله)، ایزو بلانکت (پتویی)، ایزو پایپ (لوله‌ای)، فنوپانل (تخته‌ای فشرده) و فنوفلت (لحافی) تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد، از جمله صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی گلخانه‌های هیدرو پونیک (بستر کشت بدون خاک)
برای کاهش هزینه بالای انرژی در هنگام استفاده از ساختمان‌ها استفاده از عایق‌های حرارتی را ضروری می‌باشد البته از
مزایای عایق پشم سنگ استفاده از این عایق ممکن است تا حدودی هزینه ساخت و قیمت تمام شده را بالا برد. عایق حرارتی پشم سنگ (Rock Wool) متشکل از الیاف معدنی است به همین دلیل گاهی به آن Mineral Wool هم گفته می‌شود. مواد تشکیل دهندهٔ اولیه تولید این عایق، سنگ بازالت است. پشم سنگ عملکرد خوبی نیز به عنوان عایق رطوبتی دارا می باشد. این نوع عایق می تواند مقدار زیادی رطوبت را در خود جمع کند و مانع از نم دادن دیوار ها و سقف شود.بررسی اثرات پشم سنگ بر سلامتی انسان نیاز به آزمایش‌های بلندمدت دارد. ولی براساس برخی از گزارش‌ها این عایق می‌تواند در مواردی موجب خارش پوست، سوزش چشم و حساسیت گردد. همچنین در یک گزارش اگرچه اثرات منفی پشم سنگ بر سلامتی انسان را کمتر از پشم شیشه گزارش کرده ولی این ماده را بدون عوارض جانبی گزارش ننموده است. به نظر می‌رسد برای حفظ سلامتی در هنگام استفاده از پشم سنگ و نصب آن حتماً باید از ماسک، عینک و دستکش استفاده کرد. چرا که در هنگام نصب این ماده احتمال ریزش ذرات پشم سنگ و ورود آن به سیستم تنفسی، چشم و ایجاد حساسیت در پوست وجود دارد. از جمله موارد منفی دیگر پشم سنگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
ریزش پشم سنگ بعد از گذشت زمان
افت کیفی عایق با گذشت زمان
ایجاد خارش حتی پس از نصب
نیاز به شاسی کشی برای نصب و هزینه بالا نصب

لیست قیمت عمده پشم سنگ: (لحافی و رولی) | بازار فروش آن

انواع عایق پشم سنگ:

فروش پشم سنگ گلخانه انواع ان

پشم سنگ لحافی رولی با روکش فویل آلومینیوم
پشم سنگ لحافی رولی با روکش روکش کاغذ کرافت

پشم سنگ فله ای
– پشم سنگ لحافی : این نوع عایق پشم سنگ بصورت رولی به بازار ارائه می شود
– پشم سنگ پتویی
– پشم سنگ تخته ای
– پشم سنگ لوله 

موارد کاربرد پشم سنگ لحافی رولی:

عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی با تحمل دمای ۷۵۰+ درجه سانتیگراد و نقطه ذوب ۱۳۰۰ و نیز تحمل برودتی آن ۳۰- درجه سانتیگراد است، پشم سنگ و سرباره دارای ضریب انتقال حرارتی بسیارکم بوده و قدرت عایقی آن ۳۳ برابر دیوار بتونی و ۲۲ برابر دیوار آجری است.پشم سنگ به عنوان مؤثرترین، پرکاربردترین و مقرون به صرفه‌ترین عایق صوتی و حرارتی در بازار امروز شناخته می‌شود.

پوشش سقف سالن های مرغداری
پوشش سقف سوله
پوشش سقف شیروانی
عایق کاری سطوحی که حرارت بالایی ندارند.
پوشش سقف های کاذب
پوشش کانال های سیستم تهویه مطبوع
پوشش لوله
پوشش و عایق کاری سقف کارگاه های تولیدی و صنعتی
پوشش سیستم گرمایش و سرمایش و موتورخانه ها
پوشش سقف سالن های کنفرانس

  ضخامت و دانسیته و اندازه پشم سنگ لحافی رولی

  ضخامت و دانسیته و اندازه پشم سنگ لحافی رولی

  محدوده تحمل دمایی پشم سنگ از 30- تا 750 درجه سانتیگراد می باشد و ضریب انتقال حرارت آن بسیار پایین می باشد که این ویژگی باعث شده که نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی داشته باشد. کاهش مصرف انرژی علاوه بر اینکه باعث کاهش هزینه ها می شود باعث می شود که آلاینده های کمتری تولید شود و این به حفظ محیط زیست کمک می کند.از ویژگی‌های مهم عایق پشم سنگ، مقاومت در برابر آتش می‌باشد. عایق حرارتی پشم سنگ به مثابه نوعی حفاظ در برابر آتش شناخته می‌شود چون آتش‌گیر نمی‌باشد و شعله‌ور نمی‌شود. هنگام بروز حریق سازه‌های فلزی (جذب حرارت زیاد و داغ شدن)، مقاومت مکانیکی خود را از دست داده و کل سازه فرو می‌ریزد؛ بنابراین از عایق پشم سنگ برای عایق کاری سازه‌های فلزی استفاده می‌گردد (ستون‌ها و تیرهای ساختمان را با پشم سنگ با روش‌های مناسب عایق کاری می‌کنند) و حتی تا ده ساعت در صورت تداوم حریق برای سازه هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید.
  این عایق در اکثر کارخانه ها با این ویژگی تولید می شود:
  • ضخامت 3 و 5 سانتی
  • دانسیته های 30 و 50
  • عرض 120 سانتیمتر
  • طول 10 متر

  سایر نکات لازم در تهیه پشم سنگ لحافی رولی

  سایر نکات لازم در تهیه پشم سنگ لحافی رولی

  استفاده از پشم سنگ در ساختمان
  چنانچه ضخامت یا دانستیه خاصی مد نظر مشتری باشد با هماهنگی مدیر فروش امکان دریافت سفارش وجود دارد.با توجه به اینکه دانسیته پشم سنگ لحافی کمتر از سایر انواع پشم سنگ ها می باشد حرارت کمتری را تحمل می نماید.به علت دانستیه کمتر به عنوان عایق صوتی قابل استفاده نمی باشد.قیمت این عایق نسبت به سایر انواع پشم سنگ حرارتی و صوتی ارزانتر است.از ویژگی‌های مهم عایق پشم سنگ، مقاومت در برابر آتش می‌باشد. عایق حرارتی پشم سنگ به مثابه نوعی حفاظ در برابر آتش شناخته می‌شود چون آتش‌گیر نمی‌باشد و شعله‌ور نمی‌شود. هنگام بروز حریق سازه‌های فلزی (جذب حرارت زیاد و داغ شدن)، مقاومت مکانیکی خود را از دست داده و کل سازه فرو می‌ریزد؛ بنابراین از عایق پشم سنگ برای روش پشم سنگ ایزوبلانکت عایق کاری سازه‌های فلزی استفاده می‌گردد (ستون‌ها و تیرهای ساختمان را با پشم سنگ با روش‌های مناسب عایق کاری می‌کنند) و حتی تا ده ساعت در صورت تداوم حریق برای سازه هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید.

  لیست قیمت انواع پشم سنگ

  لیست قیمت انواع پشم سنگقیمت پشم سنگ

  •  پشم سنگ 5 سانت رولی کاغذی سپاهان دانسیته 30
   هرمتر مربع 13500 تومان
  • پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار سپاهان دانسیته 30
   هرمترمربع 15000 تومان
  • پشم سنگ 3 سانت تخته ای سپاهان دانسیته 50
   هرمترمربع 16500 تومان
  • پشم سنگ 3 سانت تخته ای سپاهان دانسیته 80
   هرمتر مربع 17600 تومان

  دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

  نظرتان را ثبت نمایید.

  شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با ما